ofistasima

Parça eşya taşıma

”Parça eşya tanımı: öğrenci evi, bekar evi, yazlık evi, çeyiz eşyası, vb. gibi eşyalarınız istanbul içi günlük ve saatlik teslim edilmektedir.”

Parça eşya taşıma konusunda istanbul’un bütün ilçeleri Evden eve, Ofis Taşıma gibi nakliye için yer kaplaması az eşyalar taşımacılık hizmeti ucuz fiyatlar kalitesiz işlem anlamına gelmez hızlı ve kısa süreli nakliye olması uygun fiyatlara hizmet almanıza olanak sağlar. Aracımız güzergah üzeri bir veya ikinci müşterinin eşyasını birleştirip zamanında, hızlı ve ekonomik adreslere teslim eder. Bilgi ve önerilerimiz için 7/24 bilgi alabilirsiniz, ödediğiniz ücretin karşılığını kat ve kat hizmet olarak alacaksınız bizim için önemli olan müşteri referasnı ve memnuniyetidir. Konusunda uzman personellerimiz ve araç filomuz talep ettiğiniz ( evden eve, ofis taşıma, eşya depolama, parça eşya taşımacılığı ) marangoz, tesisat ustası paketleme uzmanı halinde kadromuz bütün istanbul bölgelere hizmet vermekteyiz.

İsterseniz komple dilerseniz parsiyel olarak konusunda uzman ekiplerimiz eşya taşıma uygun araç filomuz garantili nakliye sunacaktır. Modüler mobilyalar De-montaj halde paketlenir yeni eviniz veya ofisiniz de istenilen dekorasyon yapılacaktır. Beyaz eşyalar yeni evinizde tesisatı uygun ise montajı gerçekleştirip kurulumu yapılarak teslim ediyoruz.