Evden eve nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz, ekiplerimizin oluşturduğu taşınma planı, koordine sayesinde sorunsuz eşya taşımacılığı, dekorasyon ve kurulum nasıl olacağı konusunda uzman ve deneyimlidir. Evden eve nakliyat da dikkat gerektiren işlem, Müşterimiz başlangıçtan sonuna kadar olan süreç de ekip liderine detayları sorabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri Fiyatlar konusunda taşınması gereken eşyalarınızın sadece M³ (metreküp), Ağırlık (tonaj) ve mesafe aralığı hesaplanarak ekip ve paketleme ürünleri baz alınarak sunacağı hizmetler için taban fiyat çıkarır, gerçek fiyatlar ekspertiz raporu doğrultusunda yazılı sözleşmeli teklif sunulmaktadır.

Esas amacımız evinizin eşyaları, hatırası ve kıymeti bilincinde taşıyacağımızı bilmelisiniz, oluşabilecek kaza ve hasar için firmamız tarafından sigortalı taşınması sağlanmaktadır. Rezervasyonlu nakliye taşınma gününüz geldiğinde ekip lideri taşıma planı esas alarak plana uygun gerçekleşmesi için personele yön ve talimatlar verir. Evden eve nakliyat firmaları arasında öncü ve önder, hizmetlerimizin kalitesi sayesinde referansı yüksek tercih edilen şirketler arasında tercih edilmekteyiz.